WaveLink

פלטפורמת ניהול תוכן מתקדמת

WaveLink הינה פלטפורמה מתקדמת לבניית אתרי אינטרנט ואפליקציות וניהול תוכן, שפותחה על ידי פלאשלינק. המערכת, שהושקה בתחילת 2018 הינה דור רביעי של פיתוח מערכת FlashLink WebAdmin הוותיקה ששירתה עד כה מאות אתרי אינטרנט. WaveLink הינה מערכת מקצועית המתאימה לפיתוח אתרי אינטרנט איכותיים, בכל גודל ובכל רמת מורכבות.
לצורך בניית אתרים - המערכת מיועדת למפתחי תוכנה וכוללת שלל אפשרויות, תכונות ומודולים שמקצרים את משך הפיתוח, בד בבד עם איכות, אמינות וביצועים גבוהים.
לצורך ניהול תוכן - המערכת מאפשרת שליטה על כל תכני האתר, בעקומת לימוד מהירה מאוד וללא צורך בידע טכני או ניסיון מוקדם. חווית המשתמש וקלות התפעול הם שעמדו לנגד עינינו בתכנון והקמת המערכת. 

יתרונותיה הבולטים של המערכת:
 • עריכת תכנים קלה ומהירה תוך כדי גלישה באתר - פשוט גולשים לדף הרצוי, גוללים אל האלמנט שרוצים לערוך, ובלחיצת כפתור נפתח חלון בו ניתן לעדכן את כל מרכיביו והגדרותיו. המערכת מאפשרת יצירה, עריכה, מחיקה, שכפול והעתקה/הדבקה של כל סוגי התכנים, ואף הגדרת אלמנטים כרפליקציות לשימוש חוזר בכל מקום באתר, כאשר שינוי האלמנט המקורי משתקף מיידית בכל הרפליקציות.
 • עדכוני גירסה אוטומטיים - המערכת נמצאת בשדרוג ושיפור מתמשך ובלתי פוסק, וגרסאות עדכניות משוחררות בתדירות גבוהה. בכל הפעלה של המערכת, היא מתעדכנת אוטומטית לגרסה העדכנית ביותר.
 • סדר וגמישות במבנה האתר - המערכת מבוססת על טמפלייטים המגדירים איזורי תוכן שונים לפי הצורך (״גזרות״). בכל גזרה כזו ניתן לשלב סוגים שונים של אלמנטים - סטנדרטיים כגון קטעי טקסט, תמונות, סרטונים, גלריות, טפסים ועוד, או אלמנטים מותאמים אישית לפי סדר רצוי, בעיצובים שונים, בכל דף ובכל גזרה ובכל כמות דרושה. השימוש באלמנטים חוסך שטח דיסק רב, זמני טעינה ונפח תעבורה גדול.
 • ספריית אלמנטים - המערכת כוללת ספרייה עשירה של אלמנטים סטנדרטיים כגון קטעי טקסט עשיר עם כותרות ותוספות שונות; גלריות הכוללות עורך גלריות מתקדם המאפשר העלאת תמונות וסרטים ואף סוגי מסמכים שונים וארגון התמונות בגלריה עם כותרות, חיתוך ועוד; טפסים באמצעות עורך טפסים מובנה המאפשר שליטה מלאה על כל שדות הטופס, התנהגותם ומאפייניהם, ואף הגדרות שונות כגון רשימות מכותבים, תכני ״תודה״ ודפי תודה ועוד; קישורים, תמונות, סרטונים ואחרים.
 • אלמנטים מותאמים אישית - כמעט תמיד עולה הצורך באלמנטים מיוחדים לשימוש באתר, כגון תיבת המלצה הכוללת מרכיבים שונים כמו כותרות, קטעי טקסט, נגן אודיו, תמונות, בחירות שונות ואולי גם גלריה המשולבת באלמנט. ניתן לבנות מודולים כאלה בקלות, בפורמט HTML פשוט, והמערכת תדאג לשלב בהם את כל התכונות הדרושות כך שניתן לשלב אותם בכל מקום באתר, לערוך, לסדר, לשכפל, להעתיק וכו׳.
 • ניהול האתר - תיבת הגדרות האתר מאפשרת הוספת דפים בכל היררכיה וסדר דרושים, הוספת שפות לכל דף, עריכת הגדרות מפורטות של כל דף ואף הגדרות ברמת האתר עצמו כמו סינון דפים והפעלת מנוע ה sitemap.
 • ניהול קטלוגים מתקדם - המערכת כוללת מודול ניהול קטלוגים, המאפשר הקמת קטלוגים רבים ושונים זה מזה. קטלוג כולל עורך קטגוריות מפורט ועורך שדות מתקדם המאפשר בנייה ועריכה קלה של שדות הקטלוג, מגוון גדול של תכונות ופונקציות עבור שדות אלה כולל קישור אוטומטי לקטלוגים אחרים, יצירת קבוצות של אלמנטים מרובים (שמספרם אינו ידוע מראש, כגון מצרכים במתכון) על שדותיהם ותכונותיהם, ועוד ועוד. המערכת מאפשרת יצירת דפי קטלוג דינאמיים שיכללו את כל האלמנטים עבור קטגוריה מסויימת באפשרויות מיון וסינון שונות, הצגת דף מוצר עם טמפליט מעוצב עבור כל סוג קטלוג ואף ״שתילת״ אלמנטי קטלוג בודדים במקומות שונים באתר במידת הצורך.
 • ניהול בלוגים - המערכת כוללת מוגול ניהול בלוג מובנה הניתן לתכנות והגדרות שונות ומאפשר יצירת בלוגים באתר, יצירת פוסטים על ידי משתמשים עם מערכי תגובות, רישום משתמשים ורשימות דיוור לעדכונים ושליטה על מבנה דפי הבלוג ותכונותיהם.
 • תרגום מונחים מובנה - במקרים של ריבוי שפות, עולה הצורך ליצור מבנים רב לשוניים כמו קטלוגים, בלוגים ואחרים. במקרים רבים, האלמנטים מכילים סוגי שדות קבועים, לדוגמא - מאגר נכסי נדל״ן. מנגנון תרגום המונחים נבנה כך שהמונחים שבשימוש חוזר (לדוגמא סוגי נכסים, קומות, מחיר, שנת בנייה וכו׳) מתורגמים במנגנון לכל השפות שבשימוש. בעת בניית דף הקטלוג או דף פריט הקטלוג, יוחלפו הביטויים המקוריים בביטויים המתורגמים באופן אוטומטי, ואף ייבנו כותרות דינאמיות מתורגמות.
 • ניהול משתמשים והרשאות - המערכת מצויידת בעורך הרשאות מובנה המאפשר הוספת משתמשים, מחיקתם ועריכת נתוני הגישה שלהם. לכל משתמש ניתן לקבוע אחת מ-8 רמות שליטה שכל אחת כוללות מערך הרשאות, שניתן להפעיל או לבטל כל אחת מהן בנפרד.
 • חוקיות מבנה האתר - המערכת מאפשרת שליטה על סוגי האלמנטים השונים (כגון הגדרות מקומיות של h1 - h6, תגי רשימות ואחרים), הגדרות ותכונות של תגיות ומבנה ובערכים דיפולטיים תקינים בהתאם לכללי W3C ו- HTML5.
 • ידידותית למקדמים - המערכת מאפשרת שליטה מלאה על הגדרות כל דף באתר כגון שדות ביטויי מפתח, תיאורי מטא, עריכת תגי מטא לפי הצורך, שתילת סקריפטים להמרות ואחרים ועוד; מנוע sitemap ייצר ויעדכן את מפת האתר בכל מקרה שיתעורר הצורך ואף ישלח דיווח למנוע החיפוש של גוגל; ניהול קל ופשוט של כפתורי לייק ושיתוף של רשתות חברתיות; מערכת הגדרות מפורטת מאפשרת עריכה והוספה של הגדרות שונות מתוך מאגר של מאות הגדרות אפשריות כמו הגדרות שפה, גוגל אנליטיקס, רשתות חברתיות, אימייל, קבצי סקריפט וסטייל חיצוניים ועוד ועוד.
 • ממשק משתמש מעוצב - ולבסוף, השקענו הרבה מאוד בממשק המשתמש עצמו, ודאגנו שיהיה מעוצב היטב ובסגנון נעים ורגוע. הממשק תומך עברית ואנגלית. החלונות השונים מאפשרים הפיכת כיוון כתיבה, סימון כתובת האלמנט לצורך הדבקה במקום אחר, הגדלה למסך מלא, סידור ההגדרות בטאבים הניתנים לפתיחה וסגירה, כותרות תואמות לתוכן ועוד.
עם WaveLink, אתרכם יהנה מיתרונות רבים בהשקעת עבודה אפסית - preloader חכם שידאג לטעון מראש תמונות, סירטונים, סקריפטים, סטיילים ומודולים שונים. המערכת בונה את דפי האתר באופן חסכוני מאוד ושימוש חוזר במשאבים כך שזמן השרת הדרוש הוא למעשה קטן מאוד. המערכת יודעת לטפל אוטומטית בתפריטים ותפריטי משנה - אין צורך ליצור אותם, אלא רק להתאים להם את העיצוב הרצוי; כפתורי שיתוף של מדיות חברתיות שונות נבנים אוטומטית היכן שהם נדרשים, ו״יודעים״ לקחת את התכנים הדרושים להם בצורה אוטומטית; עדכון פריטי קטלוג הינו מיידי: לדוגמה, אם אתרכם מכיל קטלוג מוצרים למכירה, תוכלו לעדכן מחיר מוצר ומאפיינים אחרים שלו מיידית באמצעות עריכת הפריט, במקום בו הוא מוצג; במספר הגדרות פשווטות ניתן ליצור מאגר משתמשים וליצור טפסים למטרות רישום וכניסה למערכת; ועוד, ועוד.

WaveLink - תמונות מסך

תפריט אפשרויות אלמנט
עריכת טופס
עריכת מודול מעוצב - קישור אנימטיבי
עריכת מודול מעוצב - מסך משנה
עריכת הגדרות האתר
עריכת הגדרות הדף
עריכת חלון פופ-אפ מעוצב בכניסה לאתר
ניהול קטלוג - עריכת עץ קטגוריות
ניהול קטלוג - עריכת שדות הקטלוג
עריכת פריט קטלוג
עריכת פוסט
עריכת גלריה

לפרטים נוספים, מלאו את הטופס ושלחו: